IV LIGA
          GRUPA DOLNOŚLĄSKA
                12.06.2013 godz.19.10

5.

Na początek info jeśli chodzi o godzinę rozpoczęcia meczu który miał się rozpocząć o 18.00 ale ze względu na wypadek na autostradzie drużyna gości spóźniła się i mecz rozpoczął się z ponad godzinnym opóźnieniem.Jak przystało na jedną z najbogatszych gmin w Polsce boisko i zaplecze w wysokim standardzie no może poza  lożą vip która wywołała lekki uśmieszek na twarzy .
lożą vip!

Gospodarze chcąc awansować musieli ten mecz koniecznie wygrać i widać było na początku że trochę im się z tego powodu przeszczepy plątały gdyż zamiast prowadzić do przerwy 5-0 było 3-2 po błędach i niewykorzystanych sytuacjach.No ale po mocnych słowach w szatni na przerwie w drugiej połowie wszystko już poszło ok i wynik 7-2 mówi sam za siebie.Zresztą goście którzy mieli tylko dwóch rezerwowych na ławce ostatni kwadrans grali w dziesiątkę po czerwonej kartce.