KLASA "O" OPOLE II
                                   28.09.2013 GODZ.11.00
                                         WOJ.OPOLSKIE
                                                  13.

Bohaterem spotkania był trener gości który przez 90 minut krzyczał do swoich zawodników nie milknąć ani na chwilę za co zbierał od kibiców co jakiś czas konkretny ochrzan .Mecz w pierwszej połowie z lekką przewagą  polonii ale aby padła bramka musiał dopomóc sędzia który w doliczonym czasie gwizdnął karnego za rzekomy faul bramkarza . Tu bramka na 1-0  http://youtu.be/mROiBrCvZpY.
Na początku drugiej połowy bramkarz gości który został kontuzjowany i czekał na zmianę podczas swojej ostatniej interwencji zderzył się z zawodnikiem gospodarzy i wobec bluzgów jakie posłał w stronę sędziego otrzymał drugą żółtą i oczywiście czerwoną kartkę przez co osłabił swój zespół któremu jednak o dziwo wyszło to na dobre gdyż grając w osłabieniu zaczęli grać bardzo mądrą piłkę co chwilę zagrażając bramce gospodarzy czego efektem były trzy strzelone bramki po szybkich kontrach. Polonia bez pomysłu na grę i rozmontowanie defensywy gości nie zagroziła w drugiej połowie w ogóle bramce unii. Trener gospodarzy poirytowany grą swoich piłkarzy ze złości cisnął butelką o ziemię tak nie fortunnie że ta poleciała na boisko przez co został przez sędziego odesłany na trybuny na których jak na takie miasto to nie było zbyt wiele kibiców nie wspominając o dopingu którego nie było.

POLONIA 1-3 (1-0) UNIA

miejsce: Nysa  ul.Sudecka
widzów: ok.40