KLASA "B" GR.SIERADZ III
                         20.10.2013  GODZ. 15.00
                                         WOJ. ŁÓDZKIE
                                                 15.

Zaciekawiony tymi wszystkimi artykułami , opowiastkami i filmikami o drużynie Chrząstawy postanowiłem sobie że muszę ich zobaczyć na żywo i okazja zdarzyła się dzisiaj w meczu z Woźnikami leżącymi koło sieradza. Fakt,że to nie na ich sławetnym ''boisku'' ale trudno.Zresztą ze względu na to iż jestem uzależniony od transportu publicznego ciężko by było się tam dostać.Teraz o meczu -- Chrząstawa Pany ! Taki to tekst rzucił po meczu jeden z zawodników gości którzy po prostu byli drużyną zdecydowanie lepszą pod każdym względem i przy lepszej skuteczności mogli już do przerwy prowadzić 4-0.Oglądając mecz jakbym nie wiedział w jakich koszulkach grają to wskazałbym na graczy gospodarzy że są ze sławetnej Chrząstawy. Po prostu grali tak tragicznie że masakra. Na ich tle goście prezentowali się całkiem dobrze i wygrali w pełni zasłużenie.W pierwszej połowie Woźniki przy stanie 0-2 miały karnego ale bramkarz Chrząstawy fantastyczną paradą obronił go za co dostał brawa nawet od miejscowych http://www.youtube.com/watch?v=GK38NN99fjM. Co do kibiców to mamy nowy trend jeśli chodzi oto skąd oglądać mecz.Otóż połowa z nich których naliczyłem 32 oglądała mecz z --- ławki rezerwowych. Taki bliski kontakt z kibicami okazał się jednak niewystarczający do wygranej.I tym sposobem pierwsze 3 punkty dla Chrząstawy stały się faktem !!

INTER 1-3 (0-2) LZS

miejsce: Woźniki k.Sieradza ul.Nadwarciańska